sl-hero-2-neu.jpg
sl-hero-2-neu.jpg

SERAMİK DENTAL PROTEZLERİN EN BÜYÜK FARKI, KİMSENİN BİR ŞEY FARK ETMEYECEK OLMASIDIR.

SERAMİK DENTAL PROTEZLERİN EN BÜYÜK FARKI, KİMSENİN BİR ŞEY FARK ETMEYECEK OLMASIDIR.

Yirmi yılı aşkın üretim mükemmelliği sayesinde, tutarlı bir şekilde sektörün en kaliteli seramik ürünlerini sunma konusunda başarısı kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz. Uzman mühendis ekibimiz, istisnasız her seferinde en güçlü, en saf ve en doğal görünümlü dişleri sunabilmek için her bir Nacera seramik ürününü tescilli tekniklerimizi kullanarak titiz bir şekilde üretmektedir.

Yirmi yılı aşkın üretim mükemmelliği sayesinde, tutarlı bir şekilde sektörün en kaliteli seramik ürünlerini sunma konusunda başarısı kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz. Uzman mühendis ekibimiz, istisnasız her seferinde en güçlü, en saf ve en doğal görünümlü dişleri sunabilmek için her bir Nacera seramik ürününü tescilli tekniklerimizi kullanarak titiz bir şekilde üretmektedir..

Teknik uzmanlığımızı eşsiz hizmet anlayışıyla destekliyoruz. Bazı rakiplerimiz çağrı merkezi hizmetleri için dışarıdan tedarikçileri görevlendirmektedir. Bizim hizmetlerimiz ise sorulara cevap verecek, çözümler sunacak ve konuya yön verecek kadar yetkin uzmanlarımızdan oluşan bir ekip tarafından sağlanmaktadır.

 

KÖKENİMİZ

DOCERAM Medical Ceramics GmbH, endüstriyel seramik uygulamalarına ilişkin çeşitli alanlarda yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip bir şirket olan DOCERAM GmbH’nin yan şirketidir. Dental ve medikal seramik ürünleri sektörü oldukça zorlu bir sektördür. Bu nedenle, medikal teknoloji alanında uzmanlaşmış şirketimiz 2005’ten bu yana ayrı bir işletme olarak yönetilmektedir. DOCERAM Medical Ceramics, yüksek kaliteli biyouyumlu zirkonyum oksit bileşenleri sunan bağımsız bir uzman tedarikçidir.

 

Ürünler + Çözümler Doceram Medical’i ziyaret edin

drehbank-paralax.jpg
drehbank-paralax.jpg